Opublikowano

Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Uno 20

Nagrzewnica pomieszczeń w pakietach z termostatem przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyny, warsztaty, sklepy.
Efektywność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w pomieszczeniu i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ CO musi dostarczyć także wymaganą ilość ciepłej wody w ilości np. 1800 l/h.
Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w zestawie Leo Quattro 180.

To rozwiązanie będzie optymalne dla osoby która chce kupić tani i skuteczny system. Kluczowa kwestia to ta że ten system zawiera wszystkie najważniejsze detale potrzebne do montażu. W zestawie jest nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także powielacz sterowania. Całość daje pewność uniknięcia problemu pod czas instalacji. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach pakietu.
Kluczową sprawą jest poprawny dobór zestawów w taki sposób aby zapewnić odpowiednią moc grzewczą do wielkości pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę zasilania. Precyzyjny opis sposobu znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica wodna. Zestawy w zestawachLeo znajdziesz w najlepszych sklepach webowych oraz standardowych nie tylko w Gdańsku, Olsztynie.