Opublikowano

DomoPlus ? gniazdo wtykowe na plus czyli na poziomą plus skośną wtyczkę

Komfort to podstawa. Jest to nader ważne tam, gdzie bywają nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników ,a mianowicie elektryczności i wody. Tylko gniazda wtykowe DomoPlus umożliwiają przyłączenie i funkcjonowanie instalacji elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
Dobrze sprawdzają się w przydomowych ogródkach. W wypadku podłączenia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy ozdobić światełkami front naszej posesji. Nie musimy obawiać się o typ wtyczki jaką podłączmy. Niezależnie czy podepniemy urządzenie z płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zablokować i uzyskać pełną szczelność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem umożliwia takie funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy zabezpiecza i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w wypadku funkcjonowania w trudnych warunkach jak pył, wilgotność, deszcz czy śnieg.
Gniazdka wtykowe można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych mocowanych na tynku można zamontować je w poręcznej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to właściwe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo do wykorzystania domowego w trudnych warunkach.