Opublikowano Dodaj komentarz

Klimatyzator Split Saunier Duval SDH 17

Klimatyzator Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, dedykowane do pomieszczeń rekreacyjnych, użyteczności publicznej i pensjonatów.
Maksymalna sprawność i małe zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Dzięki temu jest znakomitą propozycją dla firm, które szukają urządzenia przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła daje gwarancję, że dogrzewanie pomieszczenia jest 2 krotnie tańsze, niż za pomocą konwektorów elektrycznych.
Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH 17-050 NW zalecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od15 do 50m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,7m, Pakiet zawiera także programator do zdalnego sterowania.Szybkie nagrzewanie pomieszczenia zapewnia wewnętrznywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni sprężarka o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik jednostkę zewnętrzną Saunier Duval 17-NWO,programator IR, instrukcja użytkowania.

http://www.uszczelki-market.pl/uszczelki-do-okien-i-szyb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *