Opublikowano Dodaj komentarz

Podgrzewacz zasilany energią elektryczną Slim 80L 360x1170mm


Pojemnościowy elektryczny podgrzewacz c.w. Slim został odpowiednio zbudowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki małej średnicy – 360mm zajmuje znacznie mniej obszaru niż tradycyjne podgrzewacze. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do instalacji ponad źródłem uzyskania c.w.u.. Podgrzewacz zasilany prądem Kospel Slim 40L360x690mm dysponuje mocą znamionową 2kW i podłączany jest do prądu 230 Volt.


Na specjalny komentarz zasługuje budowa zbiornika. Wytworzony jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną farbą o odpowiednio dopasowanej grubości. Warstwa izolacyjna zrobiona jest z zagęszczonego poliuretanu. Gwarantuje to wysoką trwałość pojemnika oraz niższe koszty eksploatacji w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim mają opcję regulacji temperatury wody w granicach 20-77 st. C. Uzupełniająco posiada funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb AUTO umożliwia ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem smartfona i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne wykorzystywanie urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *