Opublikowano Dodaj komentarz

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd firmy Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym sterowaniem i elementami montażowymi. Jest to propozycja dla użytkowników, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Pomysł sprawdzi się w sytuacji, gdy wracamy do domu o zróżnicowanych godzinach i pragniemy sobie bez względu na ustawienia programatora tygodniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Komplet wskazany jest także optymalnym pomysłem do ogrzewania wnętrz domów wakacyjnych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu można włączyć instalację zanim przyjedziemy.

To co ważne:

– samoprzylepna siateczka – ułatwia rozkładanie oraz zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – można ją umieścić w kleju wprost pod kafelkami bez unoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do ogrzewania zasadniczego, jak również do okresowego dając szybkie podgrzewanie podłogi.

– sensoryczny wyświetlacz z intuicyjnym menu to łatwość włączania oraz obsługi,

– moduł WiFi – umożliwia zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić sterownik tygodniowy – zdalne regulowanie można zrealizować przez wybrane łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzewcza dostarczana jest w nawoju o wymiarze 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać w celu dopasowania do wybranego układu posadzki. Szczegółowe wiadomości odnoszące się do układania maty i programatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej wraz z zestawem.

Zawartość pakietu:

– mata grzejna Elektra z serii MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– termostat z wyświetlaczem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z regulatorem oraz obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *