Opublikowano Dodaj komentarz

Kaloryfer T19 na wifi

Grzejnik z konwektorem na prąd T19 to innowacyjna seria wielofunkcyjnych grzejników elektrycznych z opcją zdalnego regulowania przez komputer. Udostępniona na telefony aplikacja pozwala na programowanie temperatur w cyklu tygodniowym. Kaloryfery z owej kolekcji wytwarzane są z grzałkami niskotemperaturowymi o wydajności grzewczej 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego można dostosować właściwy kaloryfer do wielkości pomieszczenia i jego popytu na ciepło. Regulacja pozwala na nastawienie mocy grzejnej na 50 lub 100% użycia. W związku z powyższym urządzenie nie zawsze musi pracować na maksymalnej mocy grzejnej.T19 mają klasę szczelności IP24, zatem da się je bezpiecznie użytkować w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Kaloryfery elektryczne z tej serii wytwarzane są z tłoczonej blachy ze stali powlekanej powłoką antykorozyjną i polakierowane odpornym na duże temperatury. Programowalny termostat ma wbudowany sensor otwarcia otworu okiennego, który wyłączy urządzenie samoczynnie, gdy przewietrzamy pokój. W zestawie z grzejnikiem jest zestaw uchwytów na ścianie oraz nóżki do postawienia grzejnika.

Najistotniejsze informacje:

1. Programowalny sterownik z programowaniem tygodniowym i funkcją zdalnego regulowania przez smartfon za pośrednictwem bezpłatnej apki Tuya Smart.

2. Antykorozyjna osłona wykonana w klasie szczelności IP24 pozwalająca na instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem.

4. Instalacja na wspornikach podłogowe lub ścienne.

5. Wbudowany sensor otwartego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m z wtyczką.

Poręczenie producenta 2 lata na kaloryfer, 5 lat na element grzejny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *