Opublikowano

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Elektryczna mata grzewcza firmy Elektra w pakiecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzewczej MD100 z regulatorem elektronicznym i zdanym regulowaniem i elementami do montażu. Jest to propozycja dla zainteresowanych, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i sterowania układu ogrzewania. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, gdy powracamy do domu o zróżnicowanych porach i pragniemy sobie niezależnie od ustawień regulatora tygodniowego zapewnić odpowiednią temperaturę. Zestaw ten jest także najodpowiedniejszym wyborem do ogrzewania wnętrz w domkach letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu ustawianiu możesz załączyć ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

-samoprzylepna siatka – upraszcza rozkładanie i zapobiega przesuwanie przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – jest możliwość umieścić ją w kleju wprost pod płytkami bez unoszenia posadzki,

-moc 100 W/m2 – oferowana do ogrzewania głównego jak również do pracy okresowej w budynkach według standardów izolacji od 2017 roku i jako grzanie dodatkowe dające wrażenie letniej podłogi w pozostałych budynkach.

-dotykowy ekran z prostym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w nawoju o wymiarach 0,5m, a jej samoprzylepny podkład można ciąć by dopasować do dowolnego rozkładu podłogi. Szczegółowe informacje dotyczące aplikacji maty i regulatora można odnaleźć w instrukcji dołączonej razem z kompletem.

Zakres kompletu:

-mata grzejna Elektra z serii MD100 – zasilana z jednej strony.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury wnętrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury podłoża,

-peszle spajające matę z programatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (wytworzono w Polsce): 20 lat,

-regulator temperatury (wyprodukowano w Danii): 2 lata.