Opublikowano

RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie walory skomplikowanego termostatu elektronicznego z funkcją zdalnego programowania przez seić WiFi.Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami elektrycznymi, grzejnikami do instacji wodnej. Zawiera dotykowy wyświetlacz o przekątnej dwa cale. Kluczowym atutem jest wielobarwny, panel z funkcją dotykową i zdalne programowanie poprzez smartfon. Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość ustawień temperatury w cyklu 24 – godzinnym i tygodniowym. Czujnik uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, kiedy należy włączyć albo zastopować ogrzewanie, aby uzyskać zadaną temperaturę o określonej porze dnia. System Programowania obejmuje 6 zdarzeń w czasie dnia. Istnieje możliwość przypisania do każdego trybu osobnej temperatury.
To co najważniejsze:
-znaczna dokładność uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczy się bezwładności instalacji grzania i pomieszczenia – dzięki temu potrafi wcześniej uruchomić ogrzewanie, aby otrzymać ustawioną temperaturę o wskazanej godzinie,
– bezprzewodowe ustawienie przez internet – zdalna weryfikacja i sposobność aktualizacji temperatury niezależnie od miejsca, gdzie jesteś – trzeba jedynie zainstalować aplikację na smartfon – jest możliwość sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-pełna obsługa po polsku
Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI sprzedawany jest z czujnikiem temperatury wnetrza i przewodowym czujnikiem podłogi. Modułowa obudowa umożliwia montaż w puszkach innych wytwórców, np w celu integracji z włącznikami światła. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Obsługa gwarancyjna 2 lata.